אף אחד.
רק אתה או את.
זאת הסיבה בגללה אני נהנית ללוות פעם אחר פעם מאמנים, מרצים, טאלנטים בקיצור, אנשים ששליחותם הפצת ידע בתהליכי כתיבה ופיתוח של התכנים שלהם.
לכל אחת ואחת מאתנו הסיפור שלו הכולל ניסיון חיים, תובנות, סיפורים, חוויות, אישיות, פרשנות, כריזמה, סגנון והדרך לראות את החיים לספר אותם, לעורר השראה, לרגש, לשנות ולהשפיע על אחרים.
לכל אחד מאיתנו מסע גיבור/ה משלו/ה.
את המונח "מסע הגיבור" הכרתי בזכות כתיבת הסדרה "האנטנות". היא הייתה מסע הגיבור שלנו (של טליה סחר שותפתי לכתיבה ושלי). באחד ממשברי הכתיבה שלנו חיפשנו איש מקצוע שיעזור לנו בידע ותוכן הקשורים לתהליכים שהגיבורות עוברות.
אני לא זוכרת איך אבל יצרה איתנו קשר אישה מקסימה מטפלת במקצוע ששלחנו לה את התסריט והסברנו לה מה חסר לנו. היא בנדיבותה קבעה איתנו פגישה בבית קפה ברמת השרון.
בפגישה מרגשת ומרתקת בה ניתחה את הדמויות וספרה לנו על מודל  מסע הגיבור שבעצם כתבנו אותו בלי להכיר אותו שזה היה מטורף בפני עצמו.
מסע הגיבור הוא מונח שטבע ג'וזף קמפל שחקר מאות סיפורים אגדות, מיתולוגיה ועוד וזיהה שכול סיפורי המסע למיניהם מבוססים על שלבים קבועים: אקספוזיציה המתארת את חיי הגיבור לפני היציאה למסע, הקריאה – כלומר האירוע שגורם לגיבור לצאת למסע או שלא,  ההתמודדות עם מכשולים, פגישה עם מנטור, המבחן הגדול, הניצחון והחזרה הביתה.
בכתיבת ההרצאות, סיפורי מותג ופיתוח מותגים אישיים אני מוצאת את עצמי פעם אחר פעם מתרגשת לפגוש ולעבוד עם אנשים שבחרו לצאת למסע הגיבור שלהם ולספר את סיפורם לאחרים.

בשורה התחתונה: אף אחד לא מספר סיפורים כמוך. בטח לא את הסיפור שלך.


אפשר לשלוח לך תובנות, 
הצעות ומילים שוות?


שם ומשפחה*
כתובת אימייל*
מס' טלפון