נירית כהן

מומחית לעולם העבודה העתידי.

אני מאד מאמינה בחיבורים מהבטן. כשאנחנו מחפשים מישהו שיעשה משהו ואנשים שמכירים אותנו מחברים אותנו למישהו “מתאים”. ככה פגשתי את שרון. שמתי פוסט על כך שסיימתי לכתוב את הספר שלי על קריירה בעולם החדש (לפחות זה מה שחשבתי אז…) ואני מחפשת עורכת. והרשת חיברה אותי לשרון.


כבר בפגישה הראשונה היא אמרה לי “אנחנו צריכות כאן מפה, משהו כמו מפת הרכבת התחתית של לונדון”. ואז בעבודה שיטתית ויצירתית בו זמנית, היא פירקה לי את התכנים לגורמים והרכיבה אותם בחזרה. עם מפה כמובן. לכן, לכבוד צאתו של הספר “המדריך לקריירה בעולם משתנה” אני מקדישה את פינת ההיכרות לסופ”ש עם חברת הקהילה לשרון בג.


שרון בג היא מומחית על במיתוג אישי מבוסס תוכן, רעיונאית, סטוריטלרית בכל רמח אבריה. גם בטקסט וגם בתמונה. מבט מהיר בעמוד האינסטגרם שלה ותבינו. באמצעות העסק שלה, “ברית המילה”, היא מלווה אנשים בבניית מותגם האישי, פיתוח וכתיבת מוצרי תוכן כמו הרצאות, סדנאות, ספרים, ערכות, מוצרים דיגיטליים ועוד. לשרון דרך מאד ייחודית להקשיב למה שאתם מספרים ואז להפוך את זה לטקסט ומוצר תוכן שמגיש את הסיפור שלכם לעולם במתכונת ייחודית שמתאימה לכם. וכזו שלא הייתם יודעים לבקש. המון אנשים עם מותג חזק שאתם מכירים, אבל ממש ממש מוכרים מהמדיה, מהרשתות, מהטלוויזיה – שרון עומדת מאחורי המותג שלהם.

נירית כהן . עולם העבודה העתידי. מחברת הספר “מדריך קריירה בעולם משתנה”.