מיכל צפיר

מאמנת לאורח חיים בריא, שחקנית, מנחת טלוויזיה ומרצה

בשלב מאוד מוקדם בהקמת העסק הכרתי את שרון ומה שהתחיל כמפגש לצורך כתיבת הרצאה התפתח במהלך חמש שנות עבודתנו המשותפת ליצירה ופיתוח שלל מוצרים נוספים.
“כל אחד יכול” כולל היום אתר, שלל הרצאות, סדנאות, ספרים, דיסקים, תכנית אינטרנטית, וכו’…..
וכל אחד מהם נוצר בשיתוף פעולה עם שרון, תמיד ניתן לסמוך עליה שתביא את הרעיון המקורי ביותר, עם הערך הגבוה ביותר ללקוח ועם הישרה הגדולה ביותר עבור המותג.
יצירתיות, מסירות, עמידה בלוחות זמנים, יוזמה, חדשנות אלו הם רק חלק מהתכונות שגורמות לעבודה עם שרון להיות כל כך מהנה ולתוצאה להיות כל כך מקצועית.
שרון היא חלק מהDNA של המותג וזו זכות גדולה לעבוד יחד איתה.

הפיתוח
נפגשנו “רק” כדי לכתוב את ההרצאה “החיים, המשקל ומה שבניהם” והמשכנו לשיתוף פעולה מרתק שנמשך יותר מחמש שנים (ועדיין) של התפתחות אינסופית.
מיכל הייתה בתחילת תהליך הבניה של המותג שלה ואני קבלתי הזדמנות מקצועית להיות שותפה לדרך.
הסיפור האישי, הניסיון המקצועי גובשו למתודה לאורח חיים בריא ותפיסת חיים שנארזו למגוון עצום של מוצרי תוכן שכולי תקווה ששינו (ועדיין) חייהם של אלפי אנשים.

המוצרים
ספרים
פיתוח תוכן ועריכה “כל אחד יכול” ו”ליצור את החיים שאני רוצה”.
אתר פיתוח, עריכה וכתיבת תכנים לאתר מדבר “מיכלית” שוטפת. האתר משמש כמרכז ידע עצום של המותג הוא נותן הצצה משלימה לאורח החיים של מיכל.
הרצאות וסדנאות פיתוח משותף וכתיבה של מגוון תכנים לקהלי יעד שונים: נשים, מתבגרים, ארגונים, משפחות. כולל כתיבה רעיונאית של שקפים, דיוור למשתתפים, ספר תרגול ועוד.
סרטונים פיתוח משותף וכתיבה עבור המותג עצמו ושיתופי פעולה מסחריים כמו שטראוס קרייזי ליין ואחרים.
מוצרי תוכן נוספים רעיונאות ופיתוח של מחברת השראה למשתתפי הסדנה, דיסק עם קטעי מוטיבציה ועוד.