הדר זוהר

מאמנת ומלווה נשים בתהליכי זוגיות בשיטת “זוגיות מעשית”.

הפיתוח

התהליך עם הדר הוא כבר מערכת יחסים מתמשכת. בסבב הראשון המטרה הייתה לארוז את זוגיות מעשית השיטה של הדר ואלפי שעות אימון אישי, נשי וזוגי ולפתח אותם למוצרי תוכן מקוריים ואישיים שיאפשרו לעוד אלפי נשים וזוגות ליצור ולחיות את הזוגיות המעשית שלהם.
הדר ביססה את המותג שלה ויצרה קהילה של עשרות אלפי עוקבות נאמנות וכך עלה הצורך לעלות לשלב הבא: פיתוח הכשרה למאמנים בשיטה שלה. כדי לייחד את ההכשרה ובגלל שאנחנו (הדר ואני) לא יכולות אחרת, תוך כדי התהליך נולדה ערכה למאמנים שהיא בעצם תקציר מונגש של כלי העבודה הנלמדים בקורס. אבל זה לא נעצר כאן.
לאור דרישת הקהל והקהילה פיתחנו ערכה נוספת המתאימה “לשימוש ביתי”. 

המוצרים
הרצאות 
סדנאות. חוברות תרגול
הכשרה למאמנים בשיטת “זוגיות מעשית”
ערכה למאמנים
ערכה לזוגות

המילים

הגעתי לשרון במטרה לפתח הרצאה.
מהפגישה הראשונה החיבור לשרון היה מידיי – וכבר באותה הפגישה הבנתי שאני יושבת עם אשת מקצוע מהשורה הראשונה, שופעת רעיונות, יצירתיות ומקוריות.
מהר מאוד הבנתי שהקשר בינינו יהיה הרבה יותר מכתיבת הרצאה וסוף סוף מצאתי את האדם שאני יכולה להפקיד את העסק שלי בידיו… ושאני אומרת להפקיד את העסק אני לגמרי מתכוונת לכך…
שרון שינתה לי את פני ופנים כל העסק. במספר פגישות הצליחה לדייק את העשייה שלי בשבע שנים האחרונות- לארוז, למתג ולייצר תוצרים נפלאים- שתי הרצאות מרתקות ומקוריות, שתי סדנאות מרגשות, אתר שכתוב לעילא ולעילא חוברות עבודה וידינו עוד נטויה… וביחד אנחנו לא מפסיקות לחלום ולחשוב על מה עוד אפשר ליצור…
התחושה ששרון נתנה לי מהרגע הראשון: שהיא איתי ולצידי לאורך כל הדרך- תחושת השותפות וההדדיות אפשרה לי להתמסר לחלוטין לתהליך.
המסע הזה הביא את העסק שלי לקפיצה מטאורית! ואותי להבנת הערך שאני נותנת למתאמנות שלי, להכרה ביכולות שלי ולהתבוננות מעמיקה.
אני מרגישה שהכל היום מונח במקום ואני יודעת בדיוק לאן פני מועדות.
אז שרון- תודה על שנכנסת לחיי, כבר לעולם לא אתן לך לצאת מהם….

ומי שרוצה שהעסק שלו יהפוך להיות העסק שהוא חולם עליו- טלפון לשרון עכשיו!!