הדר זוהר

מאמנת ומלווה נשים בתהליכי זוגיות בשיטת “זוגיות מעשית”.

הפיתוח
אחד הדברים ששמתי לב במהלך השנים והלקוחות (וכתיבת אתר זה) – הם תמיד מגיעים על פי היגיון קוסמי מאוד הגיוני. כל אחד ואחת. ואז הגיע האתגר של הדר עם תהליך פיתוח מפרה ומרתק מבחינה אישית ומקצועית.
המטרה הייתה לארוז את זוגיות מעשית השיטה של הדר ואלפי שעות אימון אישי, נשי וזוגי ולפתח אותם למוצרי תוכן מקוריים ואישיים שיאפשרו לעוד אלפי נשים וזוגות ליצור ולחיות את הזוגיות המעשית שלהם.

המוצרים
הרצאות
סדנאות.
חוברות תרגול.

המילים
הגעתי לשרון במטרה לפתח הרצאה.
מהפגישה הראשונה החיבור לשרון היה מידיי – וכבר באותה הפגישה הבנתי שאני יושבת עם אשת מקצוע מהשורה הראשונה, שופעת רעיונות, יצירתיות ומקוריות.
מהר מאוד הבנתי שהקשר בינינו יהיה הרבה יותר מכתיבת הרצאה וסוף סוף מצאתי את האדם שאני יכולה להפקיד את העסק שלי בידיו… ושאני אומרת להפקיד את העסק אני לגמרי מתכוונת לכך…
שרון שינתה לי את פני ופנים כל העסק. במספר פגישות הצליחה לדייק את העשייה שלי בשבע שנים האחרונות- לארוז, למתג ולייצר תוצרים נפלאים- שתי הרצאות מרתקות ומקוריות, שתי סדנאות מרגשות, אתר שכתוב לעילא ולעילא חוברות עבודה וידינו עוד נטויה… וביחד אנחנו לא מפסיקות לחלום ולחשוב על מה עוד אפשר ליצור…
התחושה ששרון נתנה לי מהרגע הראשון: שהיא איתי ולצידי לאורך כל הדרך- תחושת השותפות וההדדיות אפשרה לי להתמסר לחלוטין לתהליך.
המסע הזה הביא את העסק שלי לקפיצה מטאורית! ואותי להבנת הערך שאני נותנת למתאמנות שלי, להכרה ביכולות שלי ולהתבוננות מעמיקה.
אני מרגישה שהכל היום מונח במקום ואני יודעת בדיוק לאן פני מועדות.
אז שרון- תודה על שנכנסת לחיי, כבר לעולם לא אתן לך לצאת מהם….
ומי שרוצה שהעסק שלו יהפוך להיות העסק שהוא חולם עליו- טלפון לשרון עכשיו!!