בקצרה —

ברית המילה מפתחת, יוצרת ו"אורזת" את המסר שלכם למוצר תוכן: מותגים ואנשים שרוצים לעשות שינוי, ליצור השפעה חיובית ולהפיץ בשורה שתהפוך את החיים של כולנו לטובים יותר.
מוצר תוכן נושא על כתפיו רעיון, מסר או חזון, מספר סיפור ורוצה להשפיע – ליצור רגש, להניע לפעולה ובעיקר לשנות את המציאות לטובה.
כל מוצר תוכן (קטן כגדול) הוא אמצעי ליצירת מערכת יחסים משמעותית ומתמשכת עם הקהילה  שלכם. בערוצים שונים ובפלטפורמות מגוונות.
מערכות יחסים כמו מערכות יחסים דורשות תקשורת, יצירתיות והשקעה לאורך זמן.
ותוכן. המון תוכן. באנגלית קוראים לזה – Content marketing.

מוצרי תוכן —

מוצר התוכן שלכם יכול להיות  הרצאה, סדנה,  מצגת, תערוכה,  אירוע, סדרת רשת או משהו "לקחת הביתה"-  ספר, משחק, חולצה ועוד כאלה שלא חשבתם עליהם. בשתי מילים:  Branded content.
ברית המילה מציעה מגוון פתרונות (יצירתיים) לתהליך עבודה משותף :
פיתוח מוצר תוכן, פגישת ייעוץ, סיעור מוחות, מיתוג, ניהול הפקה  וכתיבה.
אז בואו נשנה (קצת) את העולם.
עכשיו.
  • aboutimg

שרון בג —

ילדות כפרית במושבה קטנה בשרון. שירות צבאי יחידה מובחרת. רואים עולם ביטחון אל- על ניו-יורק ( (If I can make it there . קפריסין. תאילנד. השכלה שימושית הדפסה עיוורת. השכלה אקדמאית תואר בתקשורת וניהול במכללה למנהל. מקצוע לימודי קופירייטינג (ותודה לתרצה גרנות). רזומה קופירייטינג פרנקו ושו"ת. טור שבועי ב"מעריב לילדים".  ילדים שלושה (לא בבת אחת). גיחה נוספת לעולם הגדול שליחות בשירות המדינה שנתיים במומביי ושנתיים בוורשה (I'll make it any where ). כלבה לילוש. השכלה אומנותית כתיבת פרוזה ותסריטאות.  השכלה באופן כללית: פסיכולוגיה חיובית. יצירות במגירה: אנטנות סדרת טלוויזיה. THE END. סטאטוס: מחפשת אהבה. משפט: אחד?  דמות מעוררת השראה: ג'ו מ"נשים קטנות" מאת לואיזה מיי אלקוט. עד גיל 50: שטיח אדום.
עכשיו.

- נקודות -

(1968 - היום)
  • 2016
  • 2010
  • 2006
  • 1997
  • 1996
  • 1978

ברית המילה. פיתוח מוצרי תוכן. המשך יבוא.

כתיבת "האנטנות" סדרה שהעולם עוד לא היה מוכן אליה (וגם אני לא)
סיפור על שלוש אנטנות מסתוריות ושלוש נשים אשר יוצאות למלחמה על היער בישוב מגוריהן, מרוויחות את עצמן.
הסדרה טרם יצאה לאור אבל היוצרת שבי כן.

יוצאת לעצמאות עם ברית המילה . שם שהתחיל בתור גימיק והפכת להיות מהות. העסק עבר תהפוכות והתפתחויות לאורך שנות קיומו וקיומי: קופירייטינג, מיתוג, יחסי ציבור, ניהול דפי פייסבוק, כתיבה אבל דבר אחד נשאר תמיד -ברית היא לא רק מילה, היא תפיסת עולם.

קופריטרית אצל פרנקו ושות' (מי היו השות' עד היום לא גיליתי) אבל שם גיליתי את חדוות הסלוגן ומודעת הארד סייל. אחרי שלוש שנים מיציתי את הנושא.

בין השנים... לימודים – קצת מכל דבר. מתחילה, ממצה וממשיכה הלאה: עיצוב אופנה בשנקר, קולנוע וטלוויזיה באוניברסיטת
תל אביב, מסיימת לימודי קופירייטינג אצל תרצה גרנות ז"ל- האישה והסיגריה וסוף סוף תואר בתקשורת במכללה למינהל

כותבת מאז שזוכרת את עצמי – יומני היקר, מכתבים, ברכות לאירועים משפחתיים  וסיפורים בהמשכים. תמיד רציתי להגיד משהו, לעורר רגש, להשפיע, ליצור מציאות.